Produkty

Užívateľ

Registračné číslo:
Heslo:
 
 
       


BIO WAVE VÝSTUŽ PASU veľkosť S


Obvod pásu 90 cm ± 2 cm, špecifikácia 73 cm ± 7 cm.Produkt kombinuje magnetoterapiu, termoterapiu a kyslíkovú terapiu (anióny).Ergonómny dizajn, vďaka čomu pevne prilnie k pásu. Priedušná, prispôsobivá, pohodlná a trendová.

Cieľová skupina:

ľudia s potrebou dlhodobej starostlivosti a rehabilitácie, so sekundárnymi zra-neniami pásu, bolesťami krížov.

Zloženie produktu:

Velcro vlákno, elastické gumené vlákno, permanentný magnet, Infra látka (vyžaruje dlhovlnné infračervené lúče), Polyester, Polyuretán, PVC pás, nehrdzavejúca oceľ.

Účel použitia:

Pomáha zmierniť fyzickú a psychickú záťaž a získať prirodzenú rovnováhu tela. Tíši bolesť vo svaloch, únavu a napätie. Podporuje mikrocirkuláciu krvi a rovnováhu bio-elektromagnetizmu tela. Zvyšuje obsah kyslíku v tele a posilňuje vitalitu a zdravie. Pomáha schudnúť pri dlhodobom nosení.

Návod na použitie:

Umiestnite strednú časť s logom na chrbticu v oblasti krížov. Natiahnite a konce pevne spojte, aby výstuž priliehala  k trupu.

Upozornenie:

Neodporúča sa používať v tehotenstve a počas menštruácie a u pacientov trpiacich na tuberkulózu a vážnych poruchách srdca. Nepoužívajte pri zvýšenej teplote, otvorených ranách alebo pri poruchách krvácania, pri onkologických ochoreniach. Držte ďalej od magnetických prístrojov a mobilov. Perte výhradne v rukách a v čistej vode! Nežmýkajte! Nesušte v sušičke!

Výrobca:

Xangzhou Juli Sports Articles Co., Ltd.

Životnosť:

Min. 6 rokov od výroby.

Krajina pôvodu:

Hong Kong, Čína

Dovozca do EÚ:

Winalite Hungary Kft., 1055. Bp Szent István Krt. 15. H-1139 Budapest, Maďarsko

Na stiahnutie: Prezentácia produktu