Produkty

Užívateľ

Registračné číslo:
Heslo:
 
 
       


BIO WAVE KRČNÁ VÝSTUŽ A OČNÁ MASKA
Produkt kombinuje magnetoterapiu, termoterapiu a kyslíkovú terapiu (anióny).Ergonómny dizajn, vďaka čomu sa prispôsobí krivkám tela. Vyrobené z priedušných, mäkkých a protišmykových materiálov. Trvácne a jednoduché na použitie.

Cieľová skupina:

ľudia s potrebou dlhodobej starostlivosti a rehabilitácie, ktorí trpia na mierne poranenia krku a hlavy alebo sú často vystavení záťaži šije, krku a očí.

Zloženie produktu:

Velcro vlákno, elastické gumené vlákno, permanentný magnet, infra látka (vyžaruje dlhovlnné infračervené lúče), polyester.

Účel použitia:

Tíši bolesť vo svaloch, únavu a napätie. Pomáha zachovať dobrý zrak a zabrániť vzniku vrások okolo očí. Pomáha zmierniť fyzickú a psychickú záťaž a získať prirodzenú rovnováhu tela.Hlboká fyzioterapia stimuluje dôležité akupunktúrne body na krku, čím sa odstraňuje bolesť a zmierňujú sa symptómy. Podporuje mikrocirkuláciu krvi, zvyšuje obsah kyslíku v tele a posilňuje vitalitu a zdravie.

Návod na použitie:

Strednú časť krčnej výstuže umiestnite s logom smerov von na chrbticu v oblasti krku. Natiahnite a konce vpredu pevne spojte, aby výstuž priliehala. Očnú masku  navlečte na hlavu a upevnite.

Upozornenie:

Neodporúča sa používať v tehotenstve a počas menštruácie a u pacientov trpiacich na tuberkulózu a vážnych zraneniach očí. Nepoužívajte pri zvýšenej teplote, otvorených ranách alebo pri poruchách krvácania, pri onkologických ochoreniach. Držte ďalej od magnetických prístrojov a mobilov. Nepoužívajte masku na oči dlhšie ako 1 hodinu. Perte výhradne v rukách a v čistej vode! Nežmýkajte! Nesušte v sušičke!

Výrobca:

Xangzhou Juli Sports Articles Co., Ltd.

Životnosť:

Min. 6 rokov od výroby.

Obsah balenia:

2 kusy krčnej výstuže, 2 kusy masky na oči

Krajina pôvodu:

Hong Kong, Čína

Dovozca do EÚ:

Winalite Hungary Kft., 1055. Bp Szent István Krt. 15. H-1139 Budapest, Maďarsko


Na stiahnutie: Prezentácia produktu